ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

هزینه ساخت اتاق فرار از صفر تا صد | هزینه و درآمد اسکیپ‌روم

درآمد اتاق فرار و هزینه های ساخت اتاق فرار

خواندن این مطلب

3 دقیقه

زمان میبرد!

هزینه ساخت اتاق فرار از صفر تا صد | هزینه و درآمد اسکیپ‌روم

اگر با تجربه اتاق فرار با کیفیت، فکر ساخت اتاق فرار را در سر دارید، باید این نوید رو به شما بدم که به جای درستی اومدید. در ادامه مقاله می خوایم شمارو با معیارهای درست این کار آشنا کنیم. برای طراحی و ساخت اتاق فرار دو مسیر متفاوت وجود دارد. اگر بخواهید برای طراحی و ساخت اتاق فرار خودتون دست به کار شوید و به نظرتون هیچ کس بهتر از خودتون نمیتواند این کار را انجام دهد، بهتون پیشنهاد می کنم این مقاله رو مطالعه کنید تا بتوانید اتاق فراری عالی طراحی کنید.

هزینه ساخت اتاق فرار و بازگشت سرمایه

اما اگر می خواهید طراحی یا ساخت را برون سپاری کنید، باید نکاتی را به یاد داشته باشید. احتمالا ابتدا با برندها یا اشخاص متفاوت گفتگو می کنید و از بازه ی قیمتی آنها بسیار متعجب خواهید شد. بازه ی دستمزد طراحی اتاق فرار از 5 میلیون آغاز شده و تا 80 میلیون هم پیش می رود. اما به نظر شما دلیل این تمایز چیست و بهترین انتخاب برای شما کجاست؟

  • تجربه:

در ابتدا بسنجید که تجربه ی طراح انتخابیه شما چیست و جه رزومه ای دارد. آیا اتاق فرار فعال دارد؟ اتاق فرارهای طراحی شده توسط آن شخص، چه میزان محبوبیت داشته و چه بازه ای فعالیت داشته است؟ با پرسیدن این سوالها تا حد زیادی شناخت بوجود می آید. اما توجه داشته باشید که حتما با جستجو کردن اسم بازی‌های طراحی شده، در رابطه با کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید.

  • دیدگاه طراحی:

در این قسمت باید مطمِئن شوید که طراح مورد نظر، چه دیدگاه و ایده هایی برای طراحی اتاق فرار دارد. خود را ملزم به رعایت چه مواردی می کند و کیفیت بازی را چه گونه افزایش می دهد. برای این کار می توانید از اینجا مطالعه ی بیشتری انجام دهید.

  • موارد تحت پوشش:

هزینه ساخت اتاق فراراین موردی است که اکثرا باعث تغییر بازه ی قیمت می شود. طراح A با 5 میلیون تومان یک برگه کاغذ به شما تقدیم می کند که در آن به جای طراحی دقیق المان‌ها، فقط گفته شده: اتاق را با رنگ مشکی کنید. یک جعبه هم در انتها قرار دهید. اما طراح B ابتدا به محل مورد نظر اتاق فرار مراجعه می کند. از فضا نقشه برداری می کند. برای تک تک فضاها با استفاده از نرم افزار های متفاوت رندر ارائه می دهد. روند بازی و معماهای مرتبط با بازی را طراحی می کند. برای هر بخش از داستان موسیقی مرتبط با آن را یا استخراج می نماید و یا به شما پیشنهاد ساخت آن را می دهد. در پایان پروژه فضا را چک می کند و سپس با ران کردن بازی، باگهای آن را حل می نماید. یقینا طراح B دستمزدی بالاتر دریافت می نماید و شما نیز با رضایت خاطر بیشتری کار خود را شروع می نمایید.

به خاطر داشته باشید برای داشتن کسب و کاری از نوع اتاق فرار، باید هزینه‌ مناسبی برای آن در نظر بگیرید. اگر این هزینه بشدت کم در نظر گرفته شود و با اسامی همچون پکیج اقتصادی در اختیار شما قرار گیرد، یقینا بعد از چندین ماه کسب و کار شما به سمت تعطیل شدن پیش خواهد رفت و در نهایت با ضرر همراه خواهد بود. برای ورود به دنیای اتاق فرار اگر سرمایه گذاری مناسبی صورت گیرد، نه تنها بازگشت سرمایه به سرعت رخ خواهد داد بلکه می توانید کسب و کار خود را به سرعت توسعه دهید. اگر برای این موضوع نیاز به یک طراح  نیاز به یک طراح B دارید، کافیه به اینجا سر بزنید.

چنانچه تمایل دارید می‌توانید از فرم موجود در این صفحه درخواست خود را برای طراحی اتاق فرار اعلام نمایید و کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

درباره نویسنــده
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

دسته بندی مطالب

محصولات جدید

اتاق فرار پرژ
رایــگان

جستجو کنید ...

تبلیغات