ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

سینما ترس ایکس

Horror Cinema room X
4-9 نفر

تعداد تماشاچی‌ها

110 دقیقه

زمان فیلم

محدوده

جنت آباد

سینما ترس ترسناک و مهیج غرب تهران

سناریو:

 سینما ترس  تفریحی جدید است که در سال‌های اخیر در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است. این نوع سینما که شامل تماشای فیلم‌های ترسناک در فضایی شبیه‌سازی شده از محیط فیلم است، تجربه‌ای منحصر به فرد و هیجان‌انگیز را برای مخاطبان خود رقم می‌زند.

سینما ترس ایکس اسکیپ، ترسناک‌ترین سینما ترس ایران

اما سینما ترس دقیقا چیست؟

 شما به همراه گروهی از دوستان یا خانواده خود به مکانی می‌روید که با دکور و نورپردازی‌های خاص، فضایی شبیه به فیلم‌های ترسناک را تداعی می‌کند. سپس، با استفاده از عینک‌های واقعیت مجازی یا پروژکتور، فیلمی ترسناک را تماشا می‌کنید. در حین تماشای فیلم، ممکن است با حرکات و صداهای غیرمنتظره‌ای روبرو شوید که حس ترس و هیجان را در شما دوچندان می‌کنند.سینما وحشت ایکس اسکیپ جنت‌آباد

چرا سینما وحشت محبوب شده است؟

دلایل مختلفی برای محبوبیت سینما وحشت در ایران وجود دارد. یکی از مهم‌ترین این دلایل، نیاز به هیجان و سرگرمی است. زندگی روزمره انسان‌ها در دنیای مدرن می‌تواند پرهیاهو و طاقت‌فرسا باشد. این سینما فرصتی را برای افراد فراهم می‌کند تا از این فشارها رها شده و برای ساعاتی غرق در دنیای هیجان و ترس شوند.

عامل دیگر محبوبیت این تفریح، احساس همبستگی است. تماشای فیلم ترسناک به صورت گروهی می‌تواند باعث ایجاد حس همبستگی و نزدیکی بین افراد شود. ترس و هیجان مشترک، افراد را به یکدیگر نزدیک می‌کند و خاطره‌ای به یاد ماندنی برای آنها رقم می‌زند.

بهترین سینما ترس تهران

علاوه بر این، سینما ترس می‌تواند راهی برای غلبه بر ترس‌ها باشد. بسیاری از افراد از تاریکی، ارواح یا موجودات ماوراء الطبیعه می‌ترسند. سینما ترس فرصتی را برای افراد فراهم می‌کند تا با این ترس‌ها در فضایی امن روبرو شده و بر آنها غلبه کنند.

قوانین 

  1. از پذیرفتن افراد با حالات غیر طبیعی جدا معذوریم.
  2. رعایت حجاب اسلامی در داخل سالن الزامی است.
  3. تمامی فضاها مجهز به دوربین مداربسته و شنود می‌باشد.
  4. این تفریح مناسب بانوان باردار و یا افراد با سابقه بیماری قلبی نیست. 
  5. در صورت ضربه، لمس و یا فحاشی به اکتور از سمت بازیکنان در بار اول، اخطار داده می‌شود. در صورت تکرار از ادامه‌ی فیلم محروم خواهید شد. 

سبک سینما: ترسناک

برای رزرو این سینما ترس با شماره 09374961809 تماس بگیرید.

آدرس اسکیپ روم پرژ

جنت اباد مرکزی، خیابان شاهین شمالی ، کوچه لاله هشتم ،پلاک ۳۹

رزرو سینما ترس ایکس
مبلغ پیش پرداخت

400 هزار‌ تومان

قیمت سانس عادی

قبل از ساعت 23 هر نفر 170 هزار‌ تومان

قیمت سانس ویژه

ساعت23 به بعد هر نفر 200 هزار‌ تومان