ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

اتاق فرار غرب تهران

اتاق فرار در غرب تهران یکی از جذاب ترین تفریخاتی که امروزه می توانید داشته باشید. با مراجعه به یک اتاق فرار خوب یک ساعت هیجان، هوش، استرس و قابلیت حل مسئله شما در موقعیت های ترسناک و دلهره آور به چالش کشیده می شود و اوقاتی خوش و متفاوت از سایر تفریحات برای شما و دوستانتان به همراه خواهد داشت.
اتاق‎‌فرارهای متفاوتی با ژانر و سناریو های مختلفی در محله های مختلف غرب تهران از جنت آباد و شهران تا ستارخان و آزادی اجرا می شود و در عین حال همه آن‌ها مطابق سلیقه شما نیستند.
برخی از این سناریوها جنایی، برخی اتاق فرار ترسناک و شاید معمایی باشد که همه ی آن ها برای شما جذابیت لازم را ندارد و شاید نتواند انتخاب مناسبی برای گروه سنی یا تیم شما باشد.
به همین علت ما قصد داریم تا همکاران و مجموعه های اتاق قرار و اسکیپ روم های غرب تهران با جذاب ترین سناریو ها را به شما معرفی کنیم.
پس اگر به عنوان یکی از ساکنین غرب تهران هستید و از علاقه مندان اسکیپ روم‌های جذاب هستید می‌توانید لیست مهیج ترین و بهترین اتاق فرارهای غرب تهران را مشاهده نمایید.

اتاق فرارهای غرب تهران

اتاق فرار عملیات CF (مجمع سایه) از مجموعه نایریکا ژانر: اکشن،مهیج

شماره تماس و رزرو: 02166505600

آدرس: تهران، ستارخان، جنب پل ستارخان خیابان برادران توکلی پلاک 25

داستان بازی: بعد از فروپاشی شوروی سابق ، مجمع سایه یکی از مخوف ترین سازمان های تروریستی زیرزمینی جهانی اقدام به ربودن تعدادی از دانشمندان اتمی شوروی و مقداری از ماده اتمی کالیفرنیوم کرد.

حالا بعد از ۳۰ سال ، داخل ایران در یکی از شهرهای ایران اخباری به گوش رسیده که قرار است مقداری از این ماده در ازای دریافت اطلاعاتی محرمانه و طبقه بندی شده امنیتی با کشوری ثالث مبادله بشه.

سازمان اطلاعاتی ما مرتضی فتوحی یکی از نیروهای زبده و آموزش دیده خودش رو سفید سازی کرد و با استفاده از روش های نوین اطلاعاتی و عملیاتی وارد دفتر معاون این مجمع کرد .

اما متاسفانه یک هفته است که اخبار و اطلاعاتی برای ما ارسال نکرده و جلسه مبادله ماده کالیفرنیوم به زودی برگزار میشه . تیم شما رو به کمک گرفتیم تا برای دو محور اصلی عملیاتی وارد دفتر معاون این سازمان بشید .

اتاق فرار سنتینل از مجموعه دویل  ژانر: ماجراجویی ، مهیج 

شماره تماس و رزرو: 0215167701

آدرس: تهران، جنت آباد، جنت آباد شمالی سیمون بولیوار خیابان کوهستان رو به روی پارکینگ کوهسار مجموعه دویل اسکیپ اتاق فرار سنتینل

داستان بازی: امید، حتی کورسویی برای رسیدن کمک، انسان رو توی سخت ترین شرایط هم‌ زنده نگه میداره.

در حین سفری در دل طبیعت، خودروی شما و همسفرانتان بعد از احساس زمین لرزه و مشاهده برخورد صاعقه با زمین در فاصله ۱ کیلومتری، ناگهان از حرکت می ایستد. هنگامی که کنجکاوی شما بر‌حس ترستان غلبه میکند، تصمیم میگیرید که ماجراجویی خود را در دل شب و امتداد مسیر خاکی ادامه دهید…

اتاق فراراورشلیم از مجموعه رومرز ژانر: دلهره آور، ترسناک

شماره تماس و رزرو: 02191307900

آدرس: بلوار گلها . بلوار لاله .  نبش خیابان صالحی . پلاک ۵۶  . ساختمان ونیز . طبقه منفی ۲

داستان بازی: از آن زحماتي كه خواهي كشيد مترس! اينك ابليس بعضي از شما را در زندان خواهد انداخت تا تجربه كرده شويد و مدت ده روز زحمت خواهيد كشيد. لكن تا به مرگ امين باش تا تاج حيات را به تو بدهم.

اتاق فرار تارتاروس از مجموعه Hellions ژانر: وحشت، تعاملی و هیجانی

شماره تماس و رزرو: 09389559999

آدرس: تهران، پونک جنوبی، خیابان مخبرى حدفاصل عدل و سردار

داستان بازی: بعد از مرگ اد و لورین وارن جولی تنها فرزند آن‌ها تصمیم به جمع‌آوری بخشی از‌اشیا ارزشمند و تسخیر‌شده والدین خود گرفت و با تطهیر و نگه‌داری آن اجسام نمایشگاهی تشکیل داد که مورد استقبال مردم شهر کانکتیکان قرار گرفت اما داستان‌هایی از اتفاقات عجیب و باور‌نکردنی از زبان بازدید‌کنند‌ها شنیده می‌شد که ورود به آنجا برای عموم ممنوع شد به همین دلیل پاپ فرانسیس از واتیکان چند تن از کشیش و راهبه‌های خود را برای بازدید و جمع‌آوری اطلاعات به آن مکان اعزام کرد…!

اتاق فرار خاموشی

از مجموعه لوکو ژانر: وحشت، مهیج

شماره تماس و رزرو: 09355581829

آدرس: تهران، پونک، پونک،سیمون بلیوار،اقبالپور،نبش کوهسار نهم شرقى،پلاک٧١

داستان بازی: طبق گزارشات به دست آمده بیماری خطرناک و مسری کل شهر رو فراگرفته و دولت دستور تخلیه فوری شهر رو داده است.

اما ۲۴ ساعت پیش آخرین هلیکوپتر نجات شهروندان از فرودگاه جنوبی شهر خارج شده و شما گروهی از افراد هستید که از هلیکوپتر جا موندید و برای بقا قصد خروج از شهر رو دارید .

اتاق فرار سرقت مجسمه ست

از مجموعه اسکیپ لند ژانر: وحشت، مهیج

شماره تماس و رزرو: 09961929285

آدرس: تهران، دریاچه چیتگر، خیابان جنگلبان جنوب خیابان میلاد دوم خیابان میلاد کوچه میلادچهارم تقاطع میلادپنجم و میثاق یکم

داستان بازی: این بار شما به دنبال سهم خود از گنج معبد
ست وارد خانه پیتر میشوید

اتاق فرار جاسوس (spy)

از مجموعه لوکو ژانر: معمایی، مهیج

شماره تماس و رزرو: 09355581829

آدرس: تهران، سیمون بولیوار، خیابان اقبالپور،بالاتر از کوهسار نهم شرقى،پلاک هفتادویک

داستان بازی: شما تعدادی از کارمندان شرکت SBGهستید و مدتیه متوجه جنایت هایی شدین که داخل شرکت در حال رخ دادنه،
توماس میلر رئیس شرکت که فردى روانپریش و ناشنواست مسبب تمام این جنایت هاست،امشب شما مخفیانه وارد شرکت میشین تا اطلاعات لازم برای اثبات این جنایات رو بدست بیارید اما به دست آوردن این مدارک کار راحتى نیست و میتونه به قیمت از دست دادن جونتون تموم بشه،چون توماس تنها نیست و یک جاسوس  بین شماست

اتاق فرار هاری

از مجموعه یونا ژانر: دلهره آور، مهیج

شماره تماس و رزرو: 09960500148

آدرس: تهران، دهکده المپیک، تهران، دهکده المپیک، پایین تر از میدان المپیک، سر کوچۀ سی و سوم (یادبود شهید رضا خلیلی)، داخل ایستگاه اتوبوس بنشینید و تماس بگیرید تا راهنمایی شوید .

درباره بازی:

اتاق فرار «هاری» دومین اتاق از مجموعهٔ «یونا» است که در منطقهٔ دهکده المپیک تهران قرار گرفته است.

نکاتی که هنگام رزرو بازی، باید بدانید:

۱- به دلیل درجهٔ سختی روند بازی، توصیه می‌شود که تجربهٔ دست‌کم ۳ بازی را داشته باشید.

۲- لباس راحت بپوشید.

۳- از ورود افرادی که حالت طبیعی ندارند و الکل، مخدر، محرک و … مصرف کرده باشند، قطعاً و حتماً جلوگیری به عمل می‌آید.

۴- لطفاً رأس ساعت رزرو در محل حضور داشته باشید، نه زودتر و نه دیرتر.