ورود | ثبت نام
captcha

با ورود و یا ثبت نام در پیشتاز وب شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت پیشتاز وب و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

معرفی اتاق فرار

اتاق فرار تهران یکی از جذاب ترین تفریخاتی که امروزه می توانید داشته باشید. با مراجعه به یک اتاق فرار خوب یک ساعت هیجان، هوش، استرس و قابلیت حل مسئله شما در موقعیت های ترسناک و دلهره آور به چالش کشیده می شود و اوقاتی خوش و متفاوت از سایر تفریحات برای شما به همراه خواهد داشت.

اتاق‎‌فرارهای متفاوتی با ژانرها و سناریو های مختلفی در نقاط مختلف تهران اجرا می شود و در عین حال همه مطابق سلیقه شما نیستند.

برخی از این سنارو ها جنایی برخی ترسناک و شاید معمایی باشد که همه ی آن ها برای شما جذابیت لازم را ندارد و نمی تواند انتخاب مناسبی برای گروه سنی شما باشد.

به همین علت ما قصد داریم تا همکاران و مجموعه های اتاق قرار و اسکیپ روم های تهران با جذاب ترین سناریو هارا به شما معرفی کنیم.

پس اگر به عنوان یکی از ساکنین تهران از علاقه مندان این بازی جذاب هستید و به دنبال اسکیپ روم خوب در تهران می گردید می‌توانید لیست مهیج ترین و بهترین اتاق فرارهای تهران را مشاهده نمایید.

ما در ایکس اسکیپ اتاق فرارهای خوب را با توجه به مناطق تهران برای شما لیست کرده ایم . می‌توانید با تماس مستقیم آن ها را بدون دقدقه رزرو کنید.